Про об'єднання | Одесская областная ассоциация работодателей Юга Украины

Розвиваємо ефективний діалог між владою, профспілками та роботодавцями

Анонс подiй
Международный Бизнес Форум «BIGBRAND 2017» (01 декабря 2017 года) (Украина, Одесса)

УВАЖАЕМЫЙ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬ!   Имеем честь пригласить Вас и Ваши делегации принять участие в Международном Бизнес Форуме «BIGBRANDS», организованном Европейской Ассоциацией Развития Бизнеса (ЕАРБ) (www.eabd.org) рамках программ поддержки и развития малого и среднего бизнеса, при участии Организации Объединенных Наций в рамках программы Women’s Entrepreneurship Day (WED) (www.womenseday.org).   Форум BIGBRANDS`2017 проводится в Украине в городе Одесса […]

Партнери ООРУ

Про об’єднання

Шановні роботодавці

 

ОБ’ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ УКРАЇНИ

 

Відстоює інтереси і права роботодавців у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування та професійними спілками. ООРУ виступає стороною від роботодавців у колективних переговорах на національному рівні, в укладанні та виконанні Генеральної угоди; сприяє вирішенню індивідуальних трудових спорів; долучається до регулювання соціально-трудових, економічних відносин, державних програм зайнятості, охорони праці, проведення податкової, цінової політики. Сфера його діяльності – сприяння створенню та збереженню робочих місць, вдосконалення системи підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів тощо.

 

Об’єднання організацій роботодавців України активно працює над проблемами розбудови економічних і соціально-трудових відносин у країні:

 

— становленням ефективного соціального діалогу на всіх рівнях управління: від окремого підприємства, селища, міста, району, області до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України;

 

— створенням сприятливого клімату для розвитку промисловості та підприємництва;

 

— посиленням соціальної відповідальності бізнесу.

 

ООРУ захищає інтереси вітчизняного товаровиробника в умовах СОТ, сприяє інтеграції України у світовий економічний простір, її участі у міжнародному розподілі праці та імплементації міжнародних норм законодавства в українське правове поле.

 

ООРУ створено у 2009 році, до його складу входить 24 територіальних, 12 галузевих та 3 всеукраїнські об’єднання організацій роботодавців, в Раді ООРУ — 43 члени.

 

Об’єднання має Свідоцтво про відповідність критеріям репрезентативності, яке видала Національна служба посередництва і примирення України. ООРУ є однією з активніших структур роботодавців держави, його представники входять до складу Фондів соціального страхування, Ради української хартії «За ділову досконалість і якість», Тристороннього спостережного комітету в рамках Проекту ЄС-МБП «Поліпшення стану безпеки праці та здоров’я на робочих місцях в контексті гідної праці».

 

Об’єднання цілеспрямовано працює над зміцненням своєї структури, розширенням робочих контактів. В серпні 2012 р. членами ООРУ стали Закарпатське обласне об’єднання організацій роботодавців «Краяни», Асоціація «Ліга машинобудівників та роботодавців «Укрмашбуд». Підписано меморандум зі Спілкою орендарів і підприємців України, в якому сторони відстоюють рівноправну участь в соціальному діалозі всіх організацій роботодавців країни без обмежень і виключень.

 

Фахівці ООРУ долучилися до програм Міжнародного бюро праці «Сприяння свободі асоціацій та ефективному визнанню права ведення колективних переговорів», беруть участь у розробленні загальнодержавної програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2010-2015 роки та проекті МОП «Рівність жінок і чоловіків у світі праці».

 

 

Про об’єднання