ПЛАН ТРАНСФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ ПРЕДСТАВЛЯТЬ У ВАШИНГТОНІ: ЙДУТЬ КОНСУЛЬТАЦІЇ ІЗ ПОЛЬСЬКИМИ КОЛЕГАМИ | Одесская областная ассоциация работодателей Юга Украины

Розвиваємо ефективний діалог між владою, профспілками та роботодавцями

Анонс подiй
Международный Бизнес Форум «BIGBRAND 2017» (01 декабря 2017 года) (Украина, Одесса)

УВАЖАЕМЫЙ ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬ!   Имеем честь пригласить Вас и Ваши делегации принять участие в Международном Бизнес Форуме «BIGBRANDS», организованном Европейской Ассоциацией Развития Бизнеса (ЕАРБ) (www.eabd.org) рамках программ поддержки и развития малого и среднего бизнеса, при участии Организации Объединенных Наций в рамках программы Women’s Entrepreneurship Day (WED) (www.womenseday.org).   Форум BIGBRANDS`2017 проводится в Украине в городе Одесса […]

Партнери ООРУ

ПЛАН ТРАНСФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ ПРЕДСТАВЛЯТЬ У ВАШИНГТОНІ: ЙДУТЬ КОНСУЛЬТАЦІЇ ІЗ ПОЛЬСЬКИМИ КОЛЕГАМИ

морда20

от 04.10.2017

Польща сприятиме презентації суспільного  плану трансформації України на міжнародній арені. В тому числі – і в США, підтримка яких наразі дуже важлива для нашої держави. Делегація від Національного форуму «Трансформація України» – член Наглядової ради форуму, президент УСПП Анатолій Кінах та координатор форуму Михайло Харій – в рамках зустрічей із представниками польського уряду та Польсько-американського  фонду свобод у Варшаві обговорює сьогодні  удосконалення програм співпраці між країнами, формування умов для успішного впровадження апробованих у країнах Європи реформ тощо.

Екс-глава польського центробанку Марек Белка високо оцінив напрацювання  Національного форуму, який, нагадаємо, розробляє стратегію модернізації держави та є справжньою комунікаційною платформою між українською владою та суспільством. Відомий економіст, окрім того, є одним із міжнародних експертів форуму.

«Це не перший візит в рамках нашої спільної роботи, – розповів президент УСПП Анатолій Кінах. – Напередодні Національний форум заручився підтримкою уряду та сейму Польщі, а також президента та сейму Литви – найактивнішого лобіста  України в ЄС. На фінальному етапі – формування Концепції трансформації України, в якій будуть використані успішно апробовані «рецепти» Польщі, Балтії, західноєвропейських держав. Цей документ буде представлений в Держдепартаменті та Конгресі США за сприяння Польщі. Адже нам необхідне розуміння Вашингтоном ситуації в Україні та його підтримка в боротьбі як із зовнішнім агресором, так і в проведенні соціально-економічних реформ».

Програмою дводенного візиту української делегації запланована зустріч  із директором Польсько-американського фонду свобод Єжи Козмінськи.

«Для нас важливий обмін думками та напрацювання спільної стратегії для успішного розвитку України», – наголосив А.Кінах.

Окрім зазначеного, українців цікавить і досвід польської співпраці з міжнародними організаціями – Світовим банком, Європейським банком реконструкції і розвитку, Міжнародним валютним фондом, про що йтиме мова із паном М.Белкою.

Сторони вважають, що посилення співпраці не лише на офіційному рівні, але і в контексті громадянського суспільства, лише зміцнить довіру, добросусідство і взаєморозуміння між державами.